Zastosowania ciekłych membran izolacyjnych

1.jpg

Chcę uszczelnić cieknący dach

W zależności od potrzeb możesz sięgnąć po jedną z trzech płynnych membran.

Membrana START 30 jest produktem o nieco lepszych parametrach technicznych – np. większej elastyczności i odporności chemicznej. Nieco dłuższy jest natomiast czas aplikacji, a jedynym dostępnym kolorem jest czarny.

Membrana ACRIL PRO produkt ten charakteryzuje się wysoką elastycznością oraz możliwością szybkiej aplikacji. Pozytywną cechą tego produkty jest także bardzo wysoka adhezja do większości podłoży dachowych. Membrana ACRIL PRO odporna jest na wysokie warunki atmosferyczne. Po aplikacji tworzy jednolitą, bezszwowo uszczelnioną powierzchnię.

Membrana RAPIDO to powłoka do zadań specjalnych – charakteryzuje się bardzo szybkim utwardzaniem i możliwością aplikacji nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych (również w bardzo niskich temperaturach).

2.jpg

Chcę zabezpieczyć dach płaski

Membrany hydroizolacyjne Liquid Coatings są do tego idealne. W zależności od potrzeb możesz sięgnąć po dowolną z naszych membran.

Membrana START 30 to parametry klasy przemysłowej, pozwalające na zabezpieczenie dachów szczególnie narażonych na działanie czynników zewnętrznych.

Membrana ACRIL PRO za tą samą cenę daje solidne właściwości, szybszą aplikację i pełną gamę kolorystyczną.

Membranę RAPIDO można aplikować w najmniej sprzyjających warunkach atmosferycznych.

3.jpg

Chcę zabezpieczyć dach spadowy

Wysoka adhezyjność i elastyczność membran Liquid Coatings pozwala również na aplikację na dachach spadowych.

Membrana START 30 jest szczególnie polecana przy dachach o skomplikowanych kształtach.

Membrana ACRIL PRO dzięki szerokiej gamie kolorystycznej może służyć do renowacji dachów krytych dachówkami oraz gontem bitumicznym. 

4.jpg

Buduję dom od fundamentów

Produkty Liquid Coatings można stosować wszędzie tam, gdzie solidna hydroizolacja jest niezbędna – czyli na każdym etapie budowy domu.

W szczególności istotne jest zabezpieczenie piwnic i fundamentów. Polecamy do tego mieszaninę polimerowo-bitumiczną, która wykazuje doskonałą przyczepność do podłoża Membrana START 30. Można ją stosować bezpośrednio na surowy beton, oraz bezpośrednio pod inne powłoki, np. płytki ceramiczne. Do powierzchni płaskich tj. tarasy i balkony polecamy dwuskładnikową masę hydroizolacyjną na bazie polimerów Membrana 2K Mineral.

5.jpg

Chcę uszczelnić oczko wodne, basen lub inny betonowy zbiornik wodny

Membrana 2K Mineral jest idealna do hydroizolacyjnego wzmocnienia wnętrz wszelkich zbiorników wodnych. Jej atutami jest prostota aplikacji, kilka kolorów do wyboru, bardzo dobre parametry i fakt, że działa jak zaprawa – a więc może służyć jako podłoże pod inne warstwy.

6.jpg

Chcę zabezpieczyć taras lub balkon

Zadaszenia balkonów, tarasów i wszelkie inne elementy wymagające zabezpieczenia można izolować dowolnym z produktów Liquid Coatings przeznaczonym do hydroizolacji dachów, ich podłogi rekomendujemy chronić dwuskładnikową zaprawą 2k Mineral.

Jeżeli, zaś chcesz za jednym zamachem zaizolować podłogę i nanieść na nią powłokę antypoślizgową, sięgnij po epoksydową płynną posadzkę SZYBKI TARAS, która sprawdzi się również jako materiał wykończeniowy schodów, obrzeży basenów, i innych ciągów komunikacyjnych.