Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje dostawa?

Przy każdym zamówieniu powyżej 2999 złotych dostawa jest bezpłatna. Mniejsze ilości membran wysyłamy w cenach zgodnych z cennikiem dostawy.

Kiedy dotrze do mnie zamówiony towar?

Zazwyczaj zamówiony towar dociera do klienta w ciągu 24 godzin. (pod warunkiem złożenia zamówienia do godziny 12).

Czy na produkty Liquid Coatings udzielana jest gwarancja?

Na wszystkie membrany Liquid Coatings udzielamy 10-letniej gwarancji (zobacz oświadczenie gwarancyjne). Oczywiście, przewidywana żywotność naszych pokryć jest o wiele dłuższa. Dach pokryty membraną powinien zachować pełną szczelność przez co najmniej ćwierć wieku.

Jakie certyfikaty posiadają membrany Liquid Coatings?

Nasze produkty posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty dopuszczające je do obrotu na rynku europejskim.

Który z produktów Liquid Coatings jest właściwy dla mnie?

Zwróć uwagę na ramki „Rodzaje podłoży” i „Zastosowanie na stronach produktu. W każdej chwili możesz też zwrócić się do nas z zapytaniem. Nasi konsultanci doradzą ci wybór właściwej membrany hydroizolacyjnej.

Czy membrany hydroizolacyjne Liquid Coatings można aplikować bez podkładu?

Niektóre produkty Liquid Coatings tak. Jest to zawsze zaznaczone na stronie produktowej. W niektórych przypadkach jednak uprzednia aplikacja podkładu wydłuża żywotność pokrycia – przy zamówieniu zwróć uwagę na rekomendowane dodatki, takie jak podkład.

W jakich kolorach są dostępne membrany?

Istnieje możliwość zamówienia dowolnego koloru membrany dachowej. Standardowymi kolorami dostępnymi do wysyłki od razu są kolory szare.

Jak znaleźć fachowców, którzy dokonają profesjonalnej aplikacji membrany?

Aplikacja membran Liquid Coatings nie jest trudna i każdy dekarz czy profesjonalny budowlaniec powinien sobie z nią poradzić, korzystając z zamieszczonej na stronie produktowej instrukcji. Ponadto, współpracujemy bezpośrednio z wieloma ekipami na terenie Polski. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje o licencjonowanych fachowcach Liquid Coatings.

Czy membrany Liquid Coatings nadają się wyłącznie na dachy?

Bynajmniej – wiele naszych produktów można z powodzeniem stosować wszędzie tam, gdzie wymagana jest niezawodna hydroizolacja np. hydroizolacje tarasów, balkonów, fundamentów, piwnic, łazienek, zbiorników wodnych, basenów.

Jedna warstwa, czy dwie?

Rekomendujemy dwuwarstwową aplikację membran.